2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2

ulvenveien 90 a, Oslo, Norge - Vis på kart

Gjester kan velge å bo i 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 leilighet når de besøker Oslo.

Sted

Frammuseet ligger 7 km fra leiligheten 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2, mens Ulven torg ligger innen 10-minutters gange. Kon-Tiki Museet ligger 8 km fra dette stedet. Sanjay's Indian Restaurant & Bar tilbyr Indiase mat ca 14-minutters gange fra leiligheten. Slottsparken er også en kort biltur unna.

Mat & Drikke

Okern ligger en 5-minutters spasertur fra 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 leiligheten som forbinder deg med resten av Oslo med letthet. Nyt ditt opphold på en terasse. Leilighetens omgivelser kan utforskes hvis du leier ut biler og sykler.

Hvorfor velge 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 Oslo?

Velg rom

Hovedfasiliteter

  • Wi-Fi

Generell
  • Wi-Fi
1/5

Internett

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

På kjøkkenet

  • Vannkoker

På rommene

  • Sitteområde
  • Te- og kaffefasiliteter
  • Spisebord
  • Strykefasiliteter

Boligareal

  • Vaskemaskin

Viktig informasjon

Innsjekking:
fra 15:00 til 23:59
Utsjekking:
til 11:00

Når skal du bo?

Fra USD 0 per nat
Innsjekking 1 jul 2026
Utsjekking 2 jul 2026
Gjester 2 gjester

Voksne:

2

Barn:

0
Alle priser bekreftet
Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.

Rom

Bilder av 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 Oslo

Beliggenheten av 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 Oslo

ulvenveien 90 a, Oslo, Norge

Attraksjoner
Flotte restauranter
Transport

Steder i nærheten

    Gjesteanmeldelser om 2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2 Oslo

    Basert på vurderinger fra pålitelige leverandører

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.

    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Prøv på nytt.

    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Kanadiske dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesisk yuan
    • CZK Tsjekkisk koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Ny israelsk shekel
    • JPY Japansk yen
    • MYR Malaysisk Ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polsk zloty
    • RON Rumensk leu
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudiarabisk rijal
    • SGD Singaporsk dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sørkoreansk won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Sveitsisk franc
    • TRY Tyrkisk lire
    • UAH Ukrainsk hryvnja
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Velg språk
    Når skal du bo?
    Fra USD 0 per nat
    Innsjekking 1 jul 2026
    Utsjekking 2 jul 2026
    Gjester 2 gjester

    Voksne:

    2

    Barn:

    0
    Alle priser bekreftet
    Hvordan vi bekreftet prisene Teamet vårt sjekker prisene jevnlig for å sikre at du ser de laveste tilgjengelige prisene. Vi sammenligner dem med hotellpriser og andre leverandører. Hvis det dukker opp rabatter eller kampanjer, oppdateres prisene på nettstedet vårt deretter.
    Innsjekking og Utsjekking
    1 jul 2026
    2 jul 2026
    Gjester
    2 gjester
    Vi er her for å hjelpe
    Hei der! Har du et spørsmål? Send oss en melding – teamet vårt hjelper deg gjerne.
    Dine detaljer:
    Emne:
    Melding:
    Thank you for your message. Vi tar kontakt med deg snart!
    Din melding ble ikke levert
    Viktig informasjon
    2 Bedroom Appartment With Big Space 91M2
    Innsjekking:
    fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking:
    til 11:00